Патронатні служби планують запровадити в усіх бригадах і батальйонах ЗСУ.


Створення служб супроводу для військових підрозділів
У військових підрозділах на рівні бригад і батальйонів будуть запроваджені служби супроводу. Цю ініціативу оголосили представники Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних сил України під час брифінгу в Укрінформі.
"Ми плануємо створити штатні посади у кожному військовому підрозділі, на рівні бригад і батальйонів. Орієнтовно, в кожному батальйоні буде до п'яти посад служби супроводу. Також, такі посади запроваджуються у всіх медичних установах Міністерства оборони, ЗСУ та територіальних центрах", - пояснив Олександр Кутков, начальник Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генштабу ЗСУ.
Створення патронатних служб сприятиме підтримці бойового і морального духу військовослужбовців після поранення і сприятиме розвитку Збройних сил України. За словами Куткова, такі служби заповнені особами, які мають поранення, інвалідність або були в полоні - близько 30% служб укомплектовано такими людьми.
Оксана Корчинська, координаторка і викладачка навчання Служб супроводу Сил оборони, пояснила, що майбутні патронатні служби навчаються супроводжувати поранених, полонених і родини безвісти зниклих, і надають їм необхідну підтримку в складних ситуаціях.
Аналіз
Введення служб супроводу у військах допоможе поліпшити умови для військовослужбовців після травм та поранень, а також підвищить моральний дух військових підрозділів. Це важливий крок для підтримки захисників країни та їхніх сімей.
Читайте також
- У результаті обміну полоненими додому повернулися 27 захисників Маріуполя
- Росія атакувала Київ дронами та ракетами: є руйнування та постраждалі
- Сибіга повідомив деталі можливої зустрічі Зеленського з Путіним
- "Повертаємо наших додому": Зеленський оголосив про звільнення 390 українців з полону
- Перший етап обміну «1000 на 1000»: Україна повернула з полону РФ 390 осіб
- Поліція розповіла, скільки зброї задекларували українці